Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

G. Wojtkowiak: Może sędzia próbował to wyrównać

19 lutego 2017

- Byłem zasłonięty i nie wiem czy tam był ruch ręką. Nie za bardzo mogę ocenić tę sytuację - mówił po meczu środkowy obrońca Lechii Grzegorz Wojtkowiak.
- To boli. Nie jest fajnie tracić zwycięstwo tuż przed końcowym gwizdkiem. Tym bardziej w takich okolicznościach, że po kontrowersyjnym rzucie karnych. Chociaż w końcówce spotkania trochę się pogubiliśmy. Cofnęliśmy się i może Termalica nie miała kluczowych sytuacji, ale jednak do nich dochodziła. Wydaje się, że przez całe spotkanie mieliśmy nad nim kontrolę. Próbowaliśmy grać w piłkę, a Termalica u siebie stanęła głęboko dziewięcioma, dziesięcioma zawodnikami z tyłu i trudno było coś zrobić. Niestety, gdyby mecz skończył się minutę szybciej to byśmy mieli komplet punktów.

- Byłem zasłonięty i nie wiem czy tam był ruch ręką. Nie za bardzo mogę ocenić tę sytuację. Sytuacja w pierwszej połowie zdecydowanie bardziej kwalifikowała się do tego, żeby podyktować rzut karny dla Termaliki niż ta z drugiej. Może sędzia miał z tylu głowy tamtą sytuację z pierwszej połowy i próbował to wyrównać.
(raz / Dziennik Bałtycki) 19 lutego 2017, 18:59
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031