Gdańsk: środa, 20 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Czy Grzegorz Kuświk opuści Lechię Gdańsk?

20 lutego 2017

Czołowy napastnik Lechii Gdańsk Grzegorz Kuświk w rundzie wiosennej zagrał tylko 15 minut w dwóch meczach.
Jesienią "Kuśwa" był pierwszym wyborem trenera Nowaka. Zagrał w 20 meczach z tego w 16 od pierwszej minuty. Zmieniło się to po przerwie zimowej. Z przodu grają bracia Paixao, a Kuświk wchodzi na końcówki spotkań. Nie jest to dla byłego napastnika Ruchu Chorzów komfortowa sytuacja.

Przed dwoma tygodniami "Przegląd Sportowy" pisał o możliwym przejściu Kuświka do Śląska Wrocław "W kuluarach mówi się, że Śląsk na zasadzie wypożyczenia mógłby zasilić Grzegorz Kuświk, bo po przyjściu Gino van Kessela, w ataku Lechii Gdańsk zaczyna robić się spory tłok. Jego sprowadzenie do Wrocławia byłoby jednak bardzo skomplikowane. 30-latek ma w Gdańsku wysoki kontrakt, sięgający kilkunastu tysięcy euro miesięcznie. Musiałby się więc zgodzić nie tylko zawodnik, ale i jego klub, który pokrywałby i tak znaczną część pensji napastnika. Śląska na samodzielne utrzymanie go nie stać.

W niedzielnym programi Cafe Futbol gościł dyrektor sportowy Śląska Wrocław Adam Matysek, który tak się odniósł do transferu napastnika Lechii:- Sondujemy ten temat i wychodzi na to, że takiego napastnika jak Kuświk nie będziemy mieć. Szukamy czegoś innego.

Czy Kuświk zostanie w Lechii? Przekonamy się już niedługo. Okienko transferowego trwa do końca lutego.
(raz / lechia.gda.pl) 20 lutego 2017, 09:43
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046