Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak: Nikt nie może pozwolić sobie na obniżkę formy

23 lutego 2017

Jesteśmy mocni mentalnie jako drużyna, znamy swoją wartość i chcemy to pokazać w sobotę przeciwko Cracovii - mówi przed sobotnim meczem trener Piotr Nowak.
- Na pewno nasze mecze u siebie i na wyjeździe się różnią. Ale uważam, że mimo niekorzystnego wyniku i ogólnego odbioru tego meczu, to w Niecieczy nie zagraliśmy źle. Oczywiście, że powinniśmy rozstrzygnąć ten mecz jeszcze w pierwszej połowie, mieć zapas bramkowy i wówczas taka sytuacja, jak w ostatniej minucie meczu nie miałaby wpływu na wynik.

- Nie ulega wątpliwości, że popełniliśmy w tym meczu błędy, które należy wyeliminować, jak chociażby zachwiany bilans w grze na skrzydłach. Jednak kultura gry, nasz pomysł na mecz, czy ruch bez piłki były w porządku zarówno w meczach z Jagiellonią, jak i Bruk-Bet Termaliką. Żałujemy straty punktów, ale walczymy dalej
.

Czy w spotkaniu z Cracovią swoją szansę otrzymają piłkarze, który do tej pory grali w mniejszym wymiarze?

- Na pewno po dwóch spotkaniach nie można wysnuwać teorii, że ktoś jest odstawiony na boczny tor. W zespole jest rywalizacja, w której muszą być i ci wygrani i ci przegrani. Na pewno jednak każdy musi być gotowy do tego, by grać w pierwszym składzie i nikt nie może pozwolić sobie na obniżkę formy. Jesteśmy mocni mentalnie jako drużyna, znamy swoją wartość i chcemy to pokazać w sobotę przeciwko Cracovii - zaznacza Nowak.
(raz / lechia.pl) 23 lutego 2017, 17:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052