Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Michał Mak: Czekam na swoje szanse

24 lutego 2017

Michał Mak jesień spędził w niemieckiej Arminii Bielefeld. Zimą wrócił do Lechii Gdańsk i stara się dojść pełni formy.
- Bardzo chciałbym wrócić do formy, jaką prezentowałem przed kontuzją. Ciężko pracuję na to, by wrócić to tej dyspozycji. Czuję się bardzo dobrze pod względem fizycznym, jestem pewny siebie i czekam na swoje szanse. Pierwszą z nich dostałem od trenera Nowaka w Niecieczy i mam nadzieję, że w następnych spotkaniach przyjdą kolejne. Wiadomo, że brakuje mi minut spędzonych na boisku w spotkaniach ligowych, ale na razie cieszę się z tego co jest. Krok po kroku będzie jednak lepiej i myślę, że jeszcze będę w stanie dać kibicom Lechii dużo powodów do radości i zadowolenia z mojej gry.

- Cracovia to zespół, który dobrze gra w piłkę, umie się przy niej utrzymać i raczej nie przyjedzie do nas, żeby murować dostęp do swojej bramki. To będzie z korzyścią dla widowiska. Chcemy wykonać w tym spotkaniu dobrą robotę i sięgnąć po trzy punkty, bo tylko one nas interesują.
(raz / lechia.pl) 24 lutego 2017, 18:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.073