Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Deleu: Lechia na zawsze w moim sercu

25 lutego 2017

Deleu, obrońca Cracovii, spędził w Lechii cztery sezony. Od prawie trzech lat reprezentuje barwy "Pasów".
Fragment rozmowy dla oficjalnej strony Cracovii.

- Lechia jest jednym z faworytów do mistrzostwa Polski. Są liderem tabeli, bardzo dobrze grają, szczególnie w Gdańsku. Jesteśmy świadomi, że czeka nas bardzo trudny mecz. Nie mniej, należy pamiętać, że jakiś czas temu udało nam wygrać z Lechią na ich stadionie. Musimy podejść skoncentrowani do tego spotkania, aby przywieźć do Krakowa punkty.

- Zaczęliśmy rundę wiosenną od zwycięstwa. W drugim spotkaniu niestety tylko jeden punkt. Mam nadzieję, że utrzymamy passę meczów bez porażki. Jedziemy do Gdańska, aby nie przegrać tego spotkania, a powalczymy o trzy punkty.

- Dla mnie mecz z Lechią jest wyjątkowy. Spędziłem w Gdańsku 4 lata, myślę, że kibice Lechii darzą mnie szacunkiem. Lechia też na zawsze będzie w moim sercu.
(raz / lechia.gda.pl) 25 lutego 2017, 10:17
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068