Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerów po meczu Lechia - Cracovia

26 lutego 2017

Trenerzy Piotr Nowak i Jacek Zieliński ocenili mecz w Gdańsku, zakończony wygraną gospodarzy.
Piotr Nowak (Lechia): -Zwycięstwo cieszy i uważam, że dobrze weszliśmy w ten mecz, może o jedno tempo byliśmy spóźnieni. Kluczowa była dla nas bramka tuż przed przerwą. Natomiast dwie bramki, które strzeliliśmy zaraz po przerwie dodały nam pewności siebie.

-Uważam, że mecz był bardzo interesujący i trudny i tym bardziej te zdobyte dzisiaj punkty cieszą. Również zadowala nas to, że nie jesteśmy przewidywalnym zespołem i trafiamy do bramki rywala na różne sposoby, a nie tylko np. ze stałych fragmentów gry.

-Dodatkowym naszym atutem jest to, że mamy szeroką kadrę na równym poziomie, dzięki czemu możemy sobie pozwolić na rotację w składzie w przypadku jakieś kontuzji czy kartek. Cieszy to, że ci rezerwowi podtrzymują poziom pierwszej jedenastki. Nie twierdzę, że w tym spotkaniu byliśmy lepszym zespołem, a Cracovia jest naprawdę bardzo dobrą drużyną.

-Uczulałem swoich zawodników, że Cracovia potrafi grać w piłkę i będą chcieli zrobić tutaj niespodziankę. To był bardzo ciekawy mecz, który pokazał, że Cracovia będzie do samego końca walczyć o górną ósemkę i mam nadzieje, że im się uda. Bardzo dobry mecz rozegrał dziś Dusan Kuciak, bo przy prowadzeniu 2:1 wybronił kilka bardzo groźnych sytuacji Cracovii i gdyby nie jego dobra dyspozycja dzisiejszego dnia, to spotkanie mógłby się różnie skończyć.

Jacek Zieliński: -Mecz wariacji i prawda jest taka, że nie mieliśmy prawa tego spotkania przegrać mając tyle sytuacji na boisku. Przegraliśmy i musimy się z tym pogodzić.
(raz / lechia.gda.pl) 26 lutego 2017, 10:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.086