Gdańsk: poniedziałek, 25 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bracia Paixao niezawodni na własnym podwórku

27 lutego 2017

Lechia Gdańsk w tym sezonie LOTTO Ekstraklasy jest najlepszą drużyną na własnym boisku i zgromadziła już 31 punktów. W dużym stopniu przyczynili się do tego bracia Paixao.
10 zwycięstw, 1 remis, 1 porażka, 30 bramek strzelonych i tylko 13 straconych. Takim bilansem może pochwalić się Lechia w meczach domowych tego sezonu. Jest to bardzo dobry wynik, na który składa się gra całego zespołu, ale nie byłoby tego, gdyby nie dwaj bracia, których skuteczność w Gdańsku jest wręcz niewyobrażalna.

Flavio Paixao zdobył dla Lechii przed własną publicznością 10 goli, w tym aż 3 razy mógł się pochwalić dubletem. Dorobek Marco, mimo że jest on napastnikiem, jest jednak dwukrotnie mniejszy. Warto również zaznaczyć, że ten pierwszy strzela tylko w meczach rozgrywanych na własnym boisku, a ten drugi razem ma ich na swoim koncie 8, gdyż 3 razy wpisał się na listę strzelców również w meczach wyjazdowych.

Takim oto sposobem Flavio i Marco zdobyli wspólnie 50% bramek strzelonych przez Lechię w Gdańsku. Jest to bardzo dużo, zważając na to, jak ich skuteczność zmienia się w meczach rozgrywanych na terenie przeciwnika.
(mag / lechia.gda.pl) 27 lutego 2017, 17:26
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047