Gdańsk: poniedziałek, 28 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: To nie będzie najważniejszy mecz

4 marca 2017

- Do Poznania jedziemy, mając przewagę nad naszymi rywalami i będziemy chcieli ją utrzymać - mówi przed meczem z Lechem trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.
- Nie uważam, by nasz mecz przeciwko Lechowi był jakiegoś rodzaju testem, czy papierkiem lakmusowym. Nie podchodzimy do tego, jak do najważniejszego meczu w sezonie, bo te nadejdą dopiero w rundzie finałowej. Nie musimy też przed niedzielnym spotkaniem specjalnie się mobilizować. Piłka to nasza praca i do każdego meczu podchodzimy w pełni skoncentrowani i zaangażowani.

- Wiadomo, że to spotkanie wzbudza emocje, podwyższa adrenalinę u kibiców, ale dla nas to jest po prostu kolejne starcie w lidze.

- Do Poznania jedziemy, mając przewagę nad naszymi rywalami i będziemy chcieli ją utrzymać. Obie drużyny grają ofensywnie, strzelają dużo bramek i nie skupiają się tylko wyłącznie na defensywie. Zarówno Lech, jak i Lechia to zespoły, które mają w swoich składach doświadczonych zawodników, które prezentują wysoką kulturę gry i mają swoje sposoby na rozgrywanie swoich spotkań. Myślę, że w spotkaniu tych drużyn dużą rolę mogą odegrać zawodnicy rezerwowi.
(raz / lechia.pl) 4 marca 2017, 08:04
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.081