Gdańsk: środa, 20 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

N. Bjelica: Lechia imponuje w ofensywie

4 marca 2017

- Nic nie będziemy zmieniali w naszej grze. Gramy zawsze naszą piłkę, rywal nie jest istotny. Najważniejsze, żebyśmy byli na sto procent przygotowani do meczu. Wtedy mam szansę wygrać z każdym - mówi przed meczem z Lechią trener Lecha Nenad Bjelica.
- To bardzo dobra drużyna w ofensywie. Mają bardzo dobrych zawodników. Paixao, Krasić, Kuświk, Peszko. Myślę, że mają imponujący skład w ofensywie. Myślę, że to jest najmocniejsza strona tego zespołu.

- Cała drużyna zrobiła dobrą robotę we wszystkich meczach. Jestem zadowolony z każdego z chłopaków. Bramkarze grają dobrze, to samo obrońcy. W środku pola też dominujemy. Na początku rundy gramy dobrze i wszystko jest jak najbardziej pozytywne.

- Dyscyplina, agresywność i organizacja gry. To wszystko jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu drużyna dobrze funkcjonuje. Nie zrobimy dobrego pressingu bez przygotowania fizycznego. To wszystko idzie w parze. Ciężko pracujemy na boisku. W trakcie meczów oraz treningów, a tego efektem są wyniki.

- Pracujemy razem szósty miesiąc. Piłkarze robią to, czego od nich chcemy. Wiedzą jak chcemy grać w ofensywie i defensywie. Wiedzą jak się zachować, gdy mamy piłkę i wtedy, gdy ją stracimy.

- Pracujemy też fizycznie. Gdy jednak przejmowaliśmy drużynę, to ta była dobrze przygotowana. Nie mieliśmy z tym żadnego problemu.

- Presja w tej pracy jest zawsze. Nie wiem czy tutaj jest większa, czy większa była w Austrii Wiedeń. Skupiam się na pracy z drużyną i tylko na tym. Staram się ciężko pracować, podchodzimy do naszych obowiązków bardzo profesjonalnie. Zależy nam na tym, żeby wygrać każdy mecz i tylko o tym myślimy.


www.lechpoznan.pl
(raz / lechia.gda.pl) 4 marca 2017, 16:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047