Gdańsk: środa, 23 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Teraz jestem lechistą i zrobię wszystko...

4 marca 2017

Skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko w latach 2008-2010 reprezentował barwy Lecha, z którym zdobył mistrzostwo Polski.
- Słyszałem, że nasi rywale zdążyli już zyskać przydomek Lech „3:0” Poznań, ale nie paraliżuje nas to. Nie nakręcamy się na ten mecz, bo to jedno spotkanie nie będzie przecież decydować o mistrzostwie Polski. W Poznaniu chcemy zagrać bez dodatkowej presji, tylko pokazać tę jakość, jaką prezentujemy w meczach u siebie.

- Lech jest w świetnej formie, jednak nie zwracamy na to uwagi. Nas interesuje przede wszystkim nasza postawa na boisku. Na pewno spodziewamy się ciężkiego spotkania i naszym zadaniem będzie wytrzymanie naporu rywala. Będziemy chcieli utrzymać się przy piłce i nie dać Lechowi rozwinąć skrzydeł. Liczę, że spiszemy się dobrze, bo chcę, żebyśmy wracali z Poznania z podniesionymi głowami bogatsi o kolejne punkty.

- Mam wiele miłych wspomnień z Poznania. Tych związanych ze sportem, bo jako piłkarz Lecha wywalczyłem Puchar Polski i mistrzostwo kraju, ale także tych prywatnych, bo tam urodziła się moja córka. Na meczu na pewno będzie sporo moich znajomych, którzy będą kibicować Lechowi, ale ja teraz jestem lechistą i zrobię wszystko, bo to spotkanie wygrała Lechia. Mój rozdział w karierze pt. „Lechia” rozpocząłem 1,5 roku temu i mam nadzieję, że będzie on trwał jeszcze długo i obfitował w sukcesy.
(raz / lechia.pl) 4 marca 2017, 16:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.102