Gdańsk: wtorek, 26 września 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl

Lechia przegrała w hicie kolejki w Poznaniu

5 marca 2017

W hicie 24. kolejki Lotto Ekstraklasy Lech Poznań wygrał u siebie z liderem ligi - Lechią Gdańsk 1-0 (0-0).
Zwycięską bramkę zdobył Radosław Majewski, a goście kończyli mecz w dziewięciu - czerwone kartki obejrzeli Grzegorz Kuświk i Sławomir Peszko, a także rezerwowy Vanja Milinković-Savić.

Lech Poznań 1-0 Lechia Gdańsk
Radosław Majewski 70

Lech: 30. Matúš Putnocký - 4. Tomasz Kędziora, 35. Jan Bednarek, 26. Maciej Wilusz, 22. Wołodymyr Kostewycz - 17. Maciej Makuszewski, 6. Łukasz Trałka, 55. Abdul Aziz Tetteh, 86. Radosław Majewski (71, 10. Darko Jevtić), 8. Szymon Pawłowski (75, 14. Maciej Gajos) - 11. Marcin Robak (82, 24. Dawid Kownacki).

Lechia: 1. Dušan Kuciak - 23. Grzegorz Wojtkowiak (82, 17. Lukáš Haraslín), 30. João Nunes, 2. Rafał Janicki, 3. Jakub Wawrzyniak - 99. Gino van Kessel (67, 28. Flávio Paixão), 16. Ariel Borysiuk (83, 6. Simeon Sławczew), 27. Rafał Wolski, 7. Miloš Krasić, 21. Sławomir Peszko - 11. Grzegorz Kuświk.

żółte kartki: Kędziora, Tetteh, Trałka, Bednarek - Peszko, Kuciak, Wolski, Kuświk, Janicki.
czerwone kartki: Grzegorz Kuświk (76. minuta, Lechia, za drugą żółtą), Sławomir Peszko (77. minuta, Lechia, za uderzenie przeciwnika).

sędziował: Szymon Marciniak (Płock).
widzów: 31 281.

Żółtą kartką został ukarany także rezerwowy zawodnik gospodarzy - Lasse Nielsen, a żółtą i w 78. minucie czerwoną kartką rezerwowy zawodnik gości - Vanja Milinković-Savić.
(raz / 90minut.pl) 5 marca 2017, 20:04

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.