Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Trenerski dwugłos po meczu Lech - Lechia

5 marca 2017

Trenerzy Piotr Nowak i Nenad Bjelica po niedzielnym meczu Lech Poznań - Lechia Gdańsk.
Piotr Nowak (trener Lechii Gdańsk):

Jestem dumny z mojej drużyny i tego, że grali dobrze mimo przeciwności losu. Wierzę w ten zespół. Uważam, że przy odrobinie mądrości z każdej strony mogliśmy wygrać. Zdaję sobie sprawę, że czeka nas wyboista droga. Kartki były konsekwencją emocji, które miały miejsce na boisku. Trochę więcej mądrości, wyrachowania i damy radę.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań):

Uważam, że absolutnie zasłużenie wygraliśmy dzisiejszy mecz. Graliśmy przeciwko ekipie, która ma bardzo dobrą ofensywę. W trakcie dzisiejszego spotkania nie daliśmy Lechii stworzyć żadnej dobrej sytuacji, to pokazuje ile pracy wykonała moja drużyna w defensywie. Jestem zadowolony z tego, jak graliśmy, jak walczyliśmy i z jakimi emocjami podeszliśmy do meczu.

W ostatnich minutach mieliśmy szansę na strzelenie kolejnych goli. W takich spotkaniach, kiedy rywal gra w osłabieniu, mogą wydarzyć się nieoczekiwane sytuacje po stałych fragmentach gry. Moja drużyna dała sobie jednak radę. Chcę pochwalić mój zespół, a także pochwalić naszego kucharza, który upiekł przed meczem bardzo dobre ciasto. Może ono nam pomogło. Bardzo wielu ludzi przyczynia się do sukcesów naszej drużyny. Są to również osoby, których nie widać na co dzień.
(raz / lechia.gda.pl) 5 marca 2017, 21:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.049