Gdańsk: środa, 20 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Na wyjazdach kreujemy za mało sytuacji

9 marca 2017

Po porażce w Poznaniu, gdzie trzech piłkarzy Lechii Gdańsk ukaranych zostało czerwoną kartką, w sobotę Biało-Zielonych czeka wyjazdowy mecz z Ruchem Chorzów.
- Mieliśmy chwilę czasu, żeby porozmawiać w drużynie o tym, co stało się w Poznaniu. W tym meczu było wiele emocji, nie do końca tych zdrowych. Jako zespół powinniśmy trzymać się wysokich standardów i prezentować się dobrze na boisku, jak i poza nim. Trzeba umieć schować nerwy do kieszeni. Naszą wizytówką powinna być przede wszystkim dobra gra w piłkę. Zobaczmy na Milosa Krasicia. To doświadczony piłkarz, który pokazuje klasę swoim zachowaniem. Powinniśmy brać z niego wszyscy przykład - mówi trener Nowak na konferencji prasowej.

Gdańszczanie w Chorzowie będą chcieli przerwać niekorzystną serię meczów bez wyjazdowego zwycięstwa. Po raz ostatni na obcym boisku Lechia wygrała 15 października ubiegłego roku, kiedy pokonała w Lubinie Zagłębie 2:1.

- Zdajemy sobie sprawę z tego, że na wyjazdach kreujemy mało sytuacji, a te które mamy nie potrafimy zamienić na bramki. Myślę, że przyczyna jest gdzieś w sferze mentalnej. Grając w Gdańsku wiemy, że będziemy mieli sporo okazji w ofensywie i będziemy potrafili je wykorzystać. Z takim przeświadczeniem powinniśmy też wychodzić na boisko w spotkaniach wyjazdowych. Będziemy nad tym pracować.
(raz / lechia.pl) 9 marca 2017, 20:06
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052