Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W. Fornalik: Przeciwnik nie był łatwy

12 marca 2017

Były trener reprezentacji Waldemar Fornalik pokonał tej wiosny Legią Warszawa oraz Lechię Gdańsk, czyli pretendentów do mistrzowskiego tytułu.
– Przede wszystkim gratuluję drużynie dobrego występu. Uważam, że zagraliśmy naprawdę dobry mecz z dużą dyscypliną i zaangażowaniem. Potrafiliśmy zagrozić bramce Lechii. Zdobyliśmy dwie bramki, które dały nam bardzo cenne trzy punkty. Mówiłem przed meczem, że będziemy się starali zwyciężać z każdym przeciwnikiem, bez względu na to czy to jest Legia czy Lechia i sprawdziło się. Gratuluję drużynie dobrego meczu. Przeciwnik nie był łatwy. Ktoś powie, że Lechia na wyjazdach prezentuje się kiepsko, ale gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Jesteśmy ukontentowani tym wynikiem i dobrą grą.

Czy to był najlepszy mecz Ruchu w tym sezonie? – Ten z Legią był porównywalny, chociaż dziś mieliśmy więcej posiadania piłki. Podstawą było, by umieć wyjść z defensywy składnymi akcjami i zagrozić bramce Lechii. Gdybyśmy ograniczyli się tylko do defensywy, trudno by nam było stwarzać sytuacje i w konsekwencji wygrać mecz. Zgodzę się z opinią, że to był jeden z naszych lepszych meczów w ostatnim czasie.
(raz / lechia.gda.pl) 12 marca 2017, 09:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.060