Gdańsk: piątek, 20 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Nie spadliśmy przecież na dno tabeli.

17 marca 2017

- Odnieśliśmy dwie porażki z rzędu, które nie zdruzgotały nas psychicznie - mówi przed meczem z Legią trener Piotr Nowak.
- Ostatnie dni poświęciliśmy na to, by jak najlepiej przygotować się do spotkania z Legią. Zarówno pod względem taktycznym i mentalnym.

- Odnieśliśmy dwie porażki z rzędu, które nie zdruzgotały nas psychicznie, niemniej jednak pokazały one, nad czym musimy popracować. Chodzi przede wszystkim o defensywę. W ostatnich spotkaniach zbyt łatwo traciliśmy bramki, co musimy koniecznie poprawić. W obronie wykonywaliśmy zbyt małą pracę, jako cały zespół. Nie ma na to usprawiedliwienia. Ponadto musimy wrócić do tego, co cechowało naszą grę wcześniej, czyli kreować więcej sytuacji pod bramką rywala.

- Nie spadliśmy przecież na dno tabeli. Na pewno było trochę negatywnych emocji, ale musimy nad nimi zapanować. Legia też na początku rundy była w lekkim dołku, jednak teraz wróciła na właściwe tory. Dlatego w niedzielnym meczu musimy przede wszystkim wyeksponować nasze dobre strony, zagrać skutecznie, efektywnie i efektownie. Nasz cel jest jeden w każdym meczu i jest nim zwycięstwo.
(raz / lechia.pl) 17 marca 2017, 15:32
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.097