Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Wawrzyniak: Nasz cel to mistrzostwo Polski

18 marca 2017

Obrońca Lechii Jakub Wawrzyniak w "Przeglądzie Sportowym" wypowiada się o zbliżającym meczu z Legią.
[fragmenty]

O wypełnionych trybunach w niedzielę

Chyba księgowy każdego klubu chciałby grać z Legią Warszawa co tydzień. To fajna okazja, żeby przed rundą finałową pokazać się z dobrej strony licznej publiczności. Dla niektórych może to być pierwszy raz na stadionie. To jeszcze mocniej mobilizuje nas żeby wypaść jak najlepiej. Postaramy się aby ci wszyscy ludzie byli oczarowali stadionem, naszą grą i atmosferą. My możemy ich zachęcić do częstszego przychodzenia, zdobywając trzy punkty.

O Legii

Uważam, że Legia ma najlepszego piłkarza ekstraklasy, czyli Miro Radovicia. Jak na nasze realia to wybitny piłkarz. W dodatku wspomaga go Vadis Odjidja-Ofoe. To dwaj kluczowi zawodnicy Legii. Nie możemy jednak myśleć, że wyeliminowanie tych dwóch zawodników otworzy nam drogę do zwycięstwa. Musimy być mocno skoncentrowani. Postaramy się, aby mecz wyglądał tak jak go sobie zaplanowaliśmy. Pamiętam jaki był Rado, kiedy przychodził do Legii. Miał ten nawyk częstego padania na boisko. On już tak ma, czasem musi zrobić show. Rado jest świetnym piłkarzem, a gdy świetny piłkarz tak się zachowuje, to dużo o tym się mówi. Kiedyś inny świetny piłkarz wywrócił się z Niemcami, to też było o tym głośno...

O sytuacji Lechii w tabeli

Mimo wszystko wolałbym wygrać ostatni mecz i patrzeć na wszystkich z góry. Nikt absolutnie nie spuścił głowy. To nie jest tak, że jesteśmy w kryzysie i mówimy: "o Boże, co teraz będzie, być może spadniemy poza podium? Jest pełna mobilizacja i sportowa złość. Bycie na pierwszym miejscu to cel na koniec sezonu. Żeby to jednak zrobić musimy wygrywać, a nie tylko mówić. Nie ma co szukać analogii do meczu Legii z Ruchem. Mecz meczowi nierówny. U siebie zamierzamy seryjnie wygrywać. Chcemy udowodnić naszym kibicom, że ostatnie dwa mecze to był wypadek przy pracy.

Cały artykuł
(raz / Przegląd Sportowy) 18 marca 2017, 10:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.092