Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak: Niewykorzystane sytuacje się zemściły

19 marca 2017

Trener Nowak nie był zadowolony z meczu, ale dostrzegł także jego jasne strony.
Piotr Nowak: Było to interesujące widowisko. Jesteśmy niepocieszeni faktem, że przegraliśmy. Sytuacji mieliśmy wystarczająco dużo, by po wyrównującym golu wyjść na prowadzenie. Po raz kolejny nie wykorzystaliśmy sytuacji i później przez te sytuacje brakowało nam szczęścia. Powinniśmy wykorzystać je i przechylić szalę na swoją korzyść. Nie możemy się jednak żalić że źle zagraliśmy, ale musimy poprawić grę w defensywie. Kreatywność była wysoka i musimy pracować nad wykorzystywaniem sytuacji.

Dwie poprzednie porażki były wynikiem naszego niezdyscyplinowania. W tygodniu pracowaliśmy nad tym, co ostatnio szwankowało. Musimy teraz pracować żeby nie popełniać takich błędów jakie popełniliśmy. Jeśli prowadzimy 1:0 i mamy sytuację przy wyniku 1:1, to musimy je wykorzystać. Pod tym względem jest wiele rzeczy do popr. Nie uważam, że jesteśmy w dołku. Dobrze graliśmy w piłkę i to mnie cieszy. Niestety niewykorzystane sytuacje się zemściły.
(rafz / lechia.gda.pl) 19 marca 2017, 20:34
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.091