Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

A. Malarz: patrzymy głównie na siebie i robimy swoje

20 marca 2017

- Być może nie gramy jeszcze piłki na miarę naszych możliwości, ale dziś, na tak trudnym terenie jak Lechia, liczyło się tylko zwycięstwo. I ten cel, który da nam pozytywnego "kopa", osiągnęliśmy - stwierdził bramkarz Legii Arkadiusz Malarz.
- W tym meczu jeden błąd mógł zadecydować o końcowym wyniku. Przyjechaliśmy do Gdańska po trzy punkty i tylko one nas interesowały. Cieszę się, że to właśnie Michał Kucharczyk zapewnił nam to bez wątpienia cenne zwycięstwo. Pierwsza część gry była wyrównana, w drugiej połowie musiałem kilka razy stanąć na wysokości zadania.

- Jesteśmy drużyną, więc czasem to ja pomogę, a czasem ktoś inny pomoże mi. Wzajemnie się uzupełniamy, dzięki temu tworzymy zgrany zespół. Szczerze mówiąc, nie znałem wcześniejszych wyników w lidze, więc nie wiedziałem, że wskoczyliśmy na drugie miejsce. My patrzymy głównie na siebie i robimy swoje. To jest najważniejsze i to jest kluczem do celu.


www.legia.com
(raz / lechia.gda.pl) 20 marca 2017, 15:29
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.037