Gdańsk: czwartek, 21 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

L. Ojrzyński: Byliśmy za słabi żeby zdobyć punkty

17 kwietnia 2017

Przedstawiamy wypowiedzi trenera Arki Gdynia Leszka Ojrzyńskiego na pomeczowej konferencji prasowej.
- Początek meczu był dobry dla nas. Mieliśmy swoje sytuacje, stałe fragmenty gry, była poprzeczka. Graliśmy o to, żeby wygrać. Zamysł był taki, żeby się bronić i robić kontry. Po przerwie mieliśmy dobrą sytuację Formelli ale Kuciak to obronił. Można było doprowadzić do remisu, można było ruszyć wyżej. Z tym były problemy, bo Lechia była dobrze zorganizowana.

- Gubiliśmy się przy pressingu, potem Lechia ruszyła pressingiem. Drużyna dobrze zareagowała i bramka zdobyta nam pomogła. Przypieczętowaliśmy tą lepszą grę. Potem zawodnicy Lechii kradli minuty. Gra była pod faul, chłopcy podający piłki znikali, to była strategia Lechii na ostatnie minuty, bo Arka cisnęła. Mogliśmy być bardziej pazerni. Przegraliśmy mecz derbowy, ale na pewno się nie podłamiemy i gramy dalej. Staraliśmy się doprowadzić do remisu, ale byliśmy za słabi żeby zdobyć punkty.
(rafz / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2017, 20:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.087