Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Ważne trzy punkty dla zespołu i kibiców

17 kwietnia 2017

Trener Lechii Piotr Nowak nie krył radości po wygranej z Arką, choć zauważył też kilka "minusów" w grze swojego zespołu.
- Pierwsze minuty były stresujące dla obu drużyn, nie było płynności w grze. Od 15 - 16 minuty złapaliśmy rytm. Ta bramka była właśnie efektem tego. Niepotrzebnie stracona bramka, niepotrzebna decyzja sędziego. Zdobyliśmy ważne trzy punkty dla zespołu i kibiców.

- Staraliśmy się nie tylko utrzymać wynik, ale też zdobyć bramkę. Nie było dużo niepokoju. Zespół sobie poradził, ale nerwowość była niepotrzebna. Byliśmy lepszym zespołem niż przez ostatnie 20 minut.

- Sytuacja Marco powinna zakończyć się trzecią bramką. Skończyło się z happy endem. Graliśmy 70 minut dobrego futbolu i niewiele mam do zarzucenia zespołowi. Musimy jednak poprawić nie tylko utrzymanie piłki ale także grę bez niej.
(rafz / lechia.gda.pl) 17 kwietnia 2017, 20:33
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.058