Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Wielki powrót Peszki na boiska ekstraklasy

18 kwietnia 2017

Skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko po meczu z Lechem pauzował karnie cztery mecz. Wrócił do składu na derbowy pojedynek z Arką i zdobył bramkę.
- Fantastyczny powrót, tym bardziej na mecz derbowy. Było bardzo gorąco. Początek meczu był niemrawy, potem przejęliśmy inicjatywę i zdobyliśmy bramkę. W drugiej połowie moja akcja i kolejny gol. Cieszę się, że ją zdobyłem po odbytej karze.

- Od 70. minuty nie stwarzaliśmy już zagrożenia, ciężko było naszym obrońcom, ale dziś spisali się na medal. Mecze derbowe mają swoją specyfikę. Fantastyczny doping, dobra atmosfera i dopisujemy 3 punkty,

- Nie mogło być spokojnie w szatni po meczu derbowym. Trochę pośpiewaliśmy, ale jutro już wracamy do normalności. Idziemy na trening i przygotowujemy się do kolejnego spotkania. Nie będziemy przecież świętować w nieskończoność.
- mówi Sławomir Peszko dla klubowej telewizji.
(raz / lechia.gda.pl) 18 kwietnia 2017, 19:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.064