Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Remis w Szczecinie nic Lechii nie da. 3 punkty = 1

19 kwietnia 2017

W sobotę odbędzie się 30. kolejka sezonu zasadniczego. Ostatnia przed podziałem ligi na dwie grupy: mistrzowską i spadkową.
Lechia Gdańsk w ostatniej kolejce zagra wyjazdowy mecz z Pogonią Szczecin.

Zgodnie z regulaminem ekstraklasy drużynom zostanie uwzględniona połowa punktów. Lechia po 29. kolejce ma tych punktów 53. Po podziale będzie miała 27.

W przypadku remisu w Szczecinie Biało-Zieloni będą mieli 54 punkty, po podziale 27. (nieparzysta ilość punktów jest zaokrąglana w górę).

Tak więc, tylko 3 punkty z Pogonią, mogą zwiększyć ilość punktową Lechii przed rundą finałową i to tylko (albo aż) o jeden punkt.

Wyciąg z regulaminu:

Klubom po zakończeniu rundy zasadniczej przed przystąpieniem do rundy finałowej zostanie uwzględniona połowa zdobytych punktów w rundzie zasadniczej (przykładowo 18 punktów w rundzie zasadniczej = 9 punktów przed rundą finałową). W przypadku uzyskania nieparzystej liczby punktów w rundzie zasadniczej, Klubom zostanie uwzględniona połowa zdobytych punktów w rundzie zasadniczej z zaokrągleniem w górę o 0,5 punktu (przykładowo 19 punktów w rundzie zasadniczej = 9,5 punktu + 0,5 punktu = 10 punktów przed rundą finałową).
(raz / lechia.gda.pl) 19 kwietnia 2017, 09:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036