Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Każdy punkt jest na wagę złota

20 kwietnia 2017

Lechia może na koniec sezonu zasadniczego zająć miejsca od 1 do 4. Tylko trzy punkty w Szczecinie dają możliwość awansu w tabeli.
- Jak więc widać, wszystkie scenariusze są możliwe. Nie skupiamy się jednak na ich analizowaniu, bo to wszystko może jeszcze wywrócić się do góry nogami po ostatniej kolejce. Do meczu z Pogonią podchodzimy racjonalnie i z wiarą w naszą pracę, którą ostatnio wykonaliśmy. Po słabszym okresie, w którym ponieśliśmy trzy porażki teraz dzięki systematycznej, ciężkiej pracy w trzech spotkaniach wywalczyliśmy siedem punktów. Możemy być z tego zadowoleni - mówi trener Piotr Nowak.

- Oczywiście, że trzy punkty wywalczone w Szczecinie bardzo by nam się przydały. Każdy punkt jest teraz na wagę złota. Ale w walce o niego nie będziemy grać jak kamikadze. Nasza gra musi być oparta na stabilności, tak jak w ostatnich meczach.
(raz / lechia.pl) 20 kwietnia 2017, 16:58
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026