Gdańsk: wtorek, 22 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Oceny za Derby Trójmiasta

21 kwietnia 2017

Przedstawiamy nasze oceny piłkarzy Lechii za wygrane 2:1 Derby Trójmiasta z Arką Gdynia. Skala: szkolna 1-6.
Dusan Kuciak: 4 Zaczynając od straconej bramki, chcielibyśmy powiedzieć, że złe ustawienie muru nie było błędem Dusana, lecz sędziego, który źle wymierzył odległość o metr. Kuciak znów zagrał solidnie, obronił wszystko, co należało.

Paweł Stolarski: 4 Zagrał dobrze, nie popełniając błędów w obronie, a i w ataku był aktywny. Jest jednym z tych zawodników do których w tej rundzie nie można mieć pretensji.

Rafał Janicki: 4+Dobry występ "Kazka" - jeżeli chcemy doszukiwać się błędów, to były delikatne i w żaden sposób nie wpłynęły na mecz.

Mario Maloca: 5 Chciałoby się rzec - "generał wrócił". W tym meczu znów czuło się jego obecność w obronie - sam dobrze wykonywał pracę i dowodził kolegami.

Jakub Wawrzyniak: 3+ "Wawrzyn" zaliczył kolejny mecz z kategorii - "poniżej pewnego poziomu nie schodzę". W obronie był pewny, a w ataku pojawiał się w razie potrzeby, mądrze. Zaliczył przy tym kluczowe podanie przy pierwszej bramce.

Ariel Borysiuk: 4 Swoje główne zadanie, tzw. "czarną robotę" wykonał perfekcyjnie. Niewiele zabrakło mu take do zdobycia bramki. Mecz może zapisać jak najbardziej na plus.

Flavio Paixao: 4 Zaliczył kilka niepotrzebnych strat, ale należytym ich odrobieniem była asysta przy bramce Marco.

Milos Krasić: 4 Wreszcie, po dłuższej przerwie nie grał w irytujący sposób. Był odpowiedzialny, nie tracił piłek, nie bał się starć, pokazywał się kolegom. "Maestro" wrócił? Oby.

Rafał Wolski: 5+ Znowu był najlepszy na boisku. W ostatnich tygodniach zamyka usta krytykom i jest liderem Lechii. Aktywny, odważny, z polotem - te cechy go aktualnie opisują.

Sławomir Peszko: 5 Jak bardzo go brakowało... Sławek wrócił do gry i od razu wróciły jego rajdy skrzydłem, walka o piłkę i determinacja, którą wkłada w grę. Trochę szczęśliwie, ale zdobył bramkę, która ukoronowała jego dobrą grę.

Marco Paixao: 4+ Marco mógłby grać mecze derbowe co tydzień, bowiem i w Gdyni, i w Gdańsku zanotował trafienia. Ogólnie jego liczby się poprawiają - jest najlepszym strzelcem Lechii z 11 golami na koncie. W poniedziałkowych derbach był generalnie bardzo aktywny i za to należą mu się pochwały.

Rezerwowi:

Lukas Haraslin: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Grzegorz Kuświk: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Simeon Sławczew: Grał zbyt krótko, aby go ocenić.

Najlepszy zawodnik Lechii według lechia.gda.pl: Rafał Wolski
(rafz / lechia.gda.pl) 21 kwietnia 2017, 19:07
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.129