Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

W sobotę otwarcie nowego Sklepu Kibiców Lechii

9 maja 2017

Mamy przyjemność zaprosić Was na otwarcie nowego Oficjalnego Sklepu Kibiców Lechii Gdańsk i New Balance w Galerii Przymorze, które odbędzie się w sobotę 13 maja 2017 roku.
Dla kibiców przygotowano wiele atrakcji. Wielkie otwarcie rozpocznie festyn dla najmłodszych, który będzie trwał od godziny 11:00 do 15:00, a jego głównym wydarzeniem będzie wizyta piłkarzy Lechii (g. 12:00).

Będziecie mogli z nimi porozmawiać, otrzymać autograf czy zrobić sobie zdjęcie. Dla każdego zaś, kto odwiedzi nowy sklep w dzień otwarcia Lechia oraz firma New Balance przygotowały upominki.

W sklepie znajdziecie wiele nowości z asortymentu Lechii Gdańsk oraz marki New Balance.

Z okazji otwarcia na wszystkich klientów będzie czekał rabat w wysokości 20 % na wszystkie produkty. Rabat będzie obowiązywał od 13 do 19 maja.

Sklep znajduje się na I piętrze.

Zapraszamy serdecznie w sobotę 13 maja do Galerii Przymorze!
(raz / Stowarzyszenie Lwy Północy) 9 maja 2017, 21:02
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.006