Gdańsk: środa, 3 czerwca 2020
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Zagrać bez mentalnego obciążenia

16 maja 2017

W meczu z Jagiellonią Lechia zagra bez pauzujących za kartki Ariela Borysiuka oraz Rafała Janickiego.
Wobec kary dla obrońcy Biało-Zielonych sztab szkoleniowy Lechii, mimo pierwotnych zapowiedzi, ostatecznie nie złożył odwołania.

- Zdecydowaliśmy się nie składać odwołania od kartki Rafała. Przeanalizowaliśmy ten faul na zapisie wideo i uznaliśmy, że takie odwołanie byłoby bezcelowe. - mówi Piotr Nowak.

- Zagramy bez Rafała i Ariela, więc będziemy musieli poszukać dla nich zastępców.

- Na pewno będziemy musieli zagrać w środę inaczej niż przeciwko Koronie w niedzielę. Wtedy byliśmy zbyt nerwowi, niespokojni i nie potrafiliśmy przygotować sobie sytuacji. Przez to nasze akcje nie miały właściwego tempa i były rwane. Z tego meczu wyciągnęliśmy wnioski, także te pozytywne, jak chociażby fakt, że w trzecim kolejnym meczu w grupie mistrzowskiej nie straciliśmy bramki.

- W starciu z Jagiellonią powinniśmy jak najdalej odsunąć od siebie myśli o sytuacji w tabeli, o wynikach innych drużyn i o wszystkim tym, co może nas rozpraszać. Musimy zagrać bez mentalnego obciążenia i skupić się wyłącznie na dobrej grze w piłkę.
(raz / lechia.pl) 16 maja 2017, 17:14
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.077