Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Bramki nas napędzają

17 maja 2017

- Nie zaczęliśmy tego meczu zbyt dobrze. Jagiellonia stworzyła sobie kilka sytuacji, które Dusan Kuciak obronił wyśmienicie – mówił po wygranej z Jagiellonią trener Lechii Gdańsk, Piotr Nowak.
- Mieliśmy spore problemy z przerzutami z jednej strony na drugą, szczególnie po stronie Lukasa Haraslina. Później to wszystko zaczęło żyć swoim życiem i fajnie to wyglądało, jeśli chodzi o asekurację Milosa Krasicia i Simeona Sławczewa. W pewnym momencie to wszystko poukładaliśmy. Sami piłkarze zobaczyli, co się dzieje, i to jest duży komplement dla nich, że potrafią sami te decyzje na boisku podejmować.

- Po pierwszej i drugiej bramce było to, co już wcześniej wspominałem. Bramki nas napędzają i mieliśmy tę grę pod kontrolą – kontynuował opiekun zwycięskiej drużyny.

- W przerwie staraliśmy się utrzymać tę koncentrację, bo czasami zdarzało nam się ją zgubić i w drugą połowę nie wchodziliśmy tak, jak trzeba. Cieszy mnie ta bramka na 3:0, bo była ona wypracowana. Widać było, że miało to sens. To również mnie cieszy, bo w meczu z Koroną takich sytuacji nie kreowaliśmy i graliśmy zbyt nerwowo.

- Wyciągnęliśmy jednak wnioski i to kolejny komplement dla zespołu. Nie możemy być na samej górze, gdy wygrywamy, i nie możemy być na samym dole, gdy coś nam nie wychodzi. Balans musi być w takich sytuacjach zachowany
- zaznaczył na koniec szkoleniowiec biało-zielonych.

Wideo z konferencji
(raz / lechia.gda.pl) 17 maja 2017, 22:56
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.085