Gdańsk: niedziela, 24 marca 2019
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Probierz: Zaczęliśmy to spotkanie bardzo dobrze

17 maja 2017

- Ta przegrana jest bolesna, ale przegraliśmy bitwę, a nie wojnę. Wszystko mamy w swoich rękach i będziemy walczyć do samego końca – mówił po porażce z Lechią Gdańsk trener Jagiellonii Białystok Michał Probierz.
- Zaczęliśmy to spotkanie bardzo dobrze, bo stworzyliśmy bardzo dużo sytuacji i mieliśmy mecz pod kontrolą. Wydawało się, że tak to spokojnie będzie, ale jeśli nie wykorzystuje się aż tylu sytuacji z takim przeciwnikiem, to ciężko cokolwiek zrobić .

- Jeśli ma się tyle okazji na otwarcie wyniku, to mówiliśmy sobie, że musimy zrobić wszystko, aby to uczynić i doprowadzić do tego, że Lechia musiałaby atakować dużo więcej. Straciliśmy jednak bramkę i widać było brak doświadczenia, bo za szybko chcieliśmy ją odrobić. Straciliśmy drugą bramkę i w przerwie staraliśmy się uspokoić, żeby nie grać „na wariata ” – kontynuował szkoleniowiec Żółto-Czerwonych.

- Trzecia bramka zadecydowała jednak, że mecz był praktycznie zamknięty, ale walczyliśmy do końca. Próbowaliśmy do samego końca zdobyć honorową bramkę i naprawdę bardzo szkoda, że się nie udało, bo uderzaliśmy bardzo często na bramkę Lechii. Widać, że Dusan Kuciak wprowadził do niej dużo stabilności. Bardzo szkoda tego spotkania, ale w niedzielę mamy kolejny bardzo ważny mecz. Musimy się jak najszybciej zregenerować i przygotować się do meczu z Legią – zakończył Probierz.

Wideo z konferencji
(raz / lechia.gda.pl) 17 maja 2017, 22:54
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.106