Gdańsk: czwartek, 21 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Peszko: Lech to spotkanie emocjonalne i prestiżowe

19 maja 2017

Sławek Peszko w meczu z Jagiellonią miał współudział przy dwóch bramkach. Przed meczem w Poznaniu podkreśla, że musi nerwy trzymać na wodzy. W marcu w meczu z Lechem otrzymał czerwoną kartkę.
- Jagiellonia naprawdę świetnie weszła w mecz, my natomiast, powiedzmy, że średnio. Na szczęście w porę zareagowaliśmy, karny moim zdaniem był ewidentny. Następnie kontrolowaliśmy grę i wyprowadzaliśmy szybkie kontrataki. Rzut karny po faulu na Kubie Wawrzyniaku też był jak najbardziej prawidłowy – mówi dla oficjalnej strony „Peszkin”.

- W drugiej połowie było z naszej strony dużo kontroli nad piłką, wymiany podań i czekanie na tą trzecią sytuację, która dała bramkę na 3:0. Takie akcje, kiedy wykładam zawodnikowi piłkę praktycznie do pustej bramki, cieszą najbardziej.

W niedzielę Lechia zagra w Poznaniu z Lechem, byłym klubem Peszki.

- Dla mnie to spotkanie emocjonalne i prestiżowe, nerwy tym razem muszę trzymać na wodzy. Na pewno nie powtórzy się taka sytuacja jak w rundzie zasadniczej. W tej chwili jesteśmy zespołem lepiej poukładanym i bardziej zdeterminowanym. W czwartym kolejnym meczu nie straciliśmy bramki. Chcemy to podtrzymać w najbliższą niedzielę.
(raz / lechia.gda.pl) 19 maja 2017, 15:47
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013