Gdańsk: niedziela, 27 maja 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak: Potrzebne nam będą dojrzałość i wyrachowanie

19 maja 2017

W marcu Lechia przegrała w Poznaniu z Lechem 0:1. Przed niedzielnym meczem obu drużyn trener Nowak podkreśla, że drużyna wyciągnęła odpowiednie wnioski.
- Wyciągnęliśmy odpowiednie wnioski po tamtym meczu, co było widoczne w naszych późniejszych spotkaniach w lidze. Dorośliśmy do pewnych rzeczy i nie rozpraszamy już swojej uwagi, tylko skupiamy wyłącznie na tym, nad czym mamy kontrolę, czyli naszą grą.

– W najbliższym meczu dużo zależeć będzie od dyspozycji dnia, od tego, jak obie drużyny zregenerują się po ostatnich spotkaniach. Potrzebne nam będą dojrzałość i wyrachowanie i podejście takie jak do meczu z Jagiellonią. Nie wystarczy nam dobra gra w ofensywie z piłką przy nodze, musimy zaprezentować także wysoki poziom w defensywie, kiedy tę piłkę będzie posiadał rywal.

- Wyniki ostatnich meczów nie powinny mieć wpływu na to, co zobaczymy w niedzielę w Poznaniu. Sami po nie najlepszym spotkaniu z Koroną zagraliśmy zupełnie inaczej przeciwko Jagiellonii.
(raz / lechia.pl) 19 maja 2017, 16:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.071