Gdańsk: środa, 20 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bjelica: Lechia ma jakość w ataku, dobrych piłkarzy

21 maja 2017

- To będzie dla nas ciężki mecz, zresztą jak każdy na własnym stadionie - mówi trener Lecha Poznań, Nenad Bjelica.
- Lechia to zespół grający bardzo ofensywnie i efektywnie. Ma jakość w ataku, dobrych piłkarzy. Ostatnim zwycięstwem zbudowali sobie pewność siebie. To będzie dla nas ciężki mecz, zresztą jak każdy na własnym stadionie. Powiem to co zawsze: musimy być skoncentrowani, agresywni. Jeśli to będzie w naszej grze, to możemy wygrać - mówi Bjelica dla oficjalnej strony Lecha.

Po meczu w Poznaniu, Jagiellonia podejmie u siebie Legię Warszawa.
- Chcemy wygrać z Lechią i tylko o tym myślę. Jak skończy się nasz mecz, to pewnie obejrzę to spotkanie. Nie będę jednak kibicował. Żeby ten mecz miał dla nas jakieś znaczenie, to najpierw musimy wygrać. To, co ja mogę zrobić, to wygrać swój mecz. Na to co będzie się działo w Białymstoku nie będę miał wpływu. Oczywiście dla nas najlepszym wynikiem jest zwycięstwo Jagiellonii. Wtedy będziemy mieli szansę na mistrzostwo, które chcemy zdobyć - podkreśla Bjelica.
(raz / lechia.gda.pl) 21 maja 2017, 10:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.039