Gdańsk: piątek, 20 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Nowak i Bjelica po meczu Lech - Lechia

21 maja 2017

- Zagraliśmy w tydzień trzy ważne mecze, a nie straciliśmy w nich żadnej bramki - mówi po meczu trener Lechii Gdańsk Piotr Nowak.
Piotr Nowak (trener Lechii Gdańsk):

Zagraliśmy mądre spotkanie, szczególnie biorąc pod uwagę, że w środę graliśmy z liderem tabeli, Jagiellonią Białystok. Wiadomo, że traciliśmy siły z każdą minutą, ale wytrzymaliśmy. Zagraliśmy w tydzień trzy ważne mecze, a nie straciliśmy w nich żadnej bramki. To pokazuje, że ten zespół zaczyna dojrzewać, a każdy na boisku pomaga sobie. To mnie cieszy, bo wiele o tym rozmawialiśmy w trakcie sezonu zasadniczego.

Uważam, że obie drużyny były poukładane bardzo mądrze taktycznie i dlatego było tak mało sytuacji bramkowych. Zmiany ze względu na kontuzje zmieniły obraz gry, ale każdy z moich zawodników włożył mnóstwo siły w to spotkanie. Piłkarze czują presję, bo każdy z nich chciałby odnieść sukces. I my i Lech jesteśmy na dobrej drodze do pucharów.

Nenad Bjelica (trener Lecha Poznań):

Myślę, że to był ciężki mecz dla obu drużyn. W każdym momencie chcieliśmy wygrać to spotkanie, atakowaliśmy i mieliśmy lepsze szanse. Byliśmy zdyscyplinowani i dobrze zorganizowani taktycznie, jednak nie udało się strzelić gola. Jestem zadowolony z mojej drużyny, ale nie z wyniku. Teraz idziemy dalej i walczymy o kolejne punkty.

Widać, że zawodnicy byli zmęczeni tym tygodniem i nie byli tak efektywni. Myślę jednak, że było widać, że od początku do końca chcieliśmy go wygrać i mieliśmy swoje szanse.

lechpoznan.pl
(raz / lechia.gda.pl) 21 maja 2017, 19:00
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.056