Gdańsk: piątek, 22 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Kovacevic może zostać we Wrocławiu

25 maja 2017

Lechia może przedłużyć wypożyczenie pomocnika Aleksandra Kovacevicia we Wrocławiu. Ze Śląskiem rozstanie się natomiast Mateusz Lewandowski, który przechodzi do Lechii.
Bedziemy rozmawiać ze Ślaskiem w sprawie przedłużenia wypożyczenia Aleksandra Kovacevicia, ale pod warunkiem, ze wrocławianie utrzymają się w ekstraklasie - mówił dziennikarzom Przeglądu Sportowego prezes Lechii Adam Mandziara.

Trener Jan Urban ceni nie tylko umiejętności Serba, ale także jego zaangażowanie w grę oraz wojowniczy charakter.

Nie ma mowy aby na Dolnym Śląsku pozostał natomiast Mateusz Lewandowski - piłkarz Pogoni Szczecin, wypożyczony do Śląska, który już kilka miesięcy temu podpisał kontrakt w Gdańsku.

Wystarczy, że z jakiegoś powodu nie może zagrać nasz podstawowy lewy obrońca Kuba Wawrzyniak i już jest kłopot. Mam nadzieję, że Mateusz pomoże nam rozwiązać ten problem - Tłumaczy Mandziara.
(ssl / Przegląd Sportowy) 25 maja 2017, 11:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.066