Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Z Pogonią będziemy grali z głową

26 maja 2017

W niedzielę Lechia Gdańsk po raz ostatni zaprezentuje się kibicom przed własną publicznością. Lechiści zagrają z Pogonią Szczecin.
- Naturalnie, że naszym najważniejszym celem będzie zwycięstwo. Do tego meczu podejdziemy, jak do poprzednich w fazie finałowej. Chcę, by moi piłkarze cieszyli się grą i widać, że każde kolejne spotkanie ich napędza. Podobnie ma być w starciu z Pogonią Szczecin, co nie oznacza, że w niedzielę zaprezentujemy beztroski futbol. W dalszym ciągu w naszych poczynaniach na boisku będziemy pragmatyczni i będziemy grali z głową – zaznacza trener Lechii.

Mecz z Pogonią to także pożegnanie z Biało-Zielonymi Piotra Wiśniewskiego i Mateusza Bąka.

- Z Piotrem i Mateuszem współpracowało mi się bardzo dobrze. Jako cały zespół jesteśmy im wdzięczni, że są z nami w tak ważnym dla Lechii momencie. Chciałbym, żeby ich pożegnanie wypadło imponująco, czyli by mecz z Pogonią zakończył się naszym zwycięstwem. Chciałbym też, by obaj pojawili się w tym spotkaniu na boisku – podkreśla trener Nowak.
(raz / lechia.pl) 26 maja 2017, 16:25
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.048