Gdańsk: środa, 20 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

S. Vitoria: Zrobię wszystko, by pomóc zespołowi

27 maja 2017

Steven Vitoria zagrał w dwóch ostatnich meczach w podstawowym składzie Lechii. Biało-Zieloni nie stracili jeszcze bramki w gr. mistrzowskiej.
W niedzielę gramy z Pogonią Szczecin i bardzo zależy nam na tym, żeby zwyciężyć w tym spotkaniu. Jeśli otrzymam szansę od trenera, to zrobię wszystko, by pomóc zespołowi i byśmy po raz kolejny zakończyli mecz bez straty gola.

- Fakt, że w dotychczasowych meczach grupy mistrzowskiej nie straciliśmy bramki bardzo zbudował naszą pewność siebie. Dzięki temu wiemy, że praca, którą wykonujemy codziennie na treningach ma sens. Wiadomo poza tym, że brak straconej bramki to już jest krok w kierunku wygranej.

- W grupie mistrzowskiej nasz każdy mecz jest jak finał wielkiej imprezy. Najbliższy to spotkanie z Pogonią i tylko na nim się koncentruję. Jako zespół jesteśmy pewni siebie i wierzę, że dobrze wykonamy swoją pracę w niedzielnym starciu z drużyną ze Szczecina. Podchodzimy do tego meczu z takim samym mentalnym nastawieniem, jak do poprzednich. Musimy wygrać to spotkanie, bo inaczej nasze poprzednie zwycięstwa i mecze na zero z tyłu tak naprawdę przestaną mieć znaczenie.
(raz / lechia.pl) 27 maja 2017, 09:19
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.117