Gdańsk: środa, 20 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Dwugłos trenerów po meczu Lechia - Pogoń

28 maja 2017

Trenerzy Lechii i Pogoni, Piotr Nowak i Kazimierz Moskal, na konferencji prasowej.
Piotr Nowak, trener Lechii Gdańsk: Z wielu względów było to ważne spotkanie. Po to, by udowodnić sobie, że liczymy się w 4-zespołowej stawce. Zdobyliśmy ładne bramki i cieszę się, że zagrać mogli Piotrek Wiśniewski i Mateusz Bąk. Lepszego zakończenia dzisiejszego meczu nie można było sobie wymarzyć.
Jak widać, wszystko nadal jest otwarte. My cały czas wyznajemy filozofię czerpania radości z gry. Teraz musimy się odpowiednio zregenerować i przygotować plan na mecz z Legią.

Kazimierz Moskal, trener Pogoni Szczecin: Co mogę powiedzieć? To nie jest ani łatwe, ani przyjemne. Dla mnie, ale też dla całej drużyny. Drugi raz z rzędu przegrywamy wysoko. O ile w części sezonu zasadniczego w meczach, gdzie pierwsi traciliśmy gola, potrafiliśmy zareagować i odpowiedzieć przeciwnikowi, o tyle w fazie finałowej wygląda to tak, że gramy do pierwszej straconej bramki. Później nie wychodzi nam już nic, schodzi z nas powietrze. A przy 0:0 brakowało nam jakości i odpowiednich decyzji.
Tak było dzisiaj, ale również w meczach z Wisłą Kraków i Legią Warszawa. Tak to się wszystko potoczyło i powtarzam, że dla mnie i zespołu nie jest to ani łatwe, ani przyjemne.

W następną niedzielę gramy ostatni mecz sezonu i będziemy musieli zrobić wszystko, by przed własną publicznością zakończyć sezon pozytywnym akcentem.

pogonszczecin.pl
(raz / lechia.gda.pl) 28 maja 2017, 21:11
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.034