Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Bąk i Wiśniewski nie żegnają się z Lechią

30 maja 2017

Mateusz Bąk i Piotr Wiśniewski w niedzielę rozegrali ostatni mecz w drużynie Lechii. Obaj jednak nie żegnają się definitywnie z gdańskim klubem.
Obaj piłkarze, jak zdradzają "Dziennikowi Bałtyckiemu" mają już niedługo rozpocząć pracę w akademii Lechii.

- Takie są plany, żeby zostać w Lechii - zdradza „Bączek”. - Całe życie tu człowiek spędził, a ja dalej chcę pracować w klubie. Są różne opcje, na pewno w akademii przy starszych rocznikach, być może pomoc czasami przy pierwszym zespole. To są jednak nieoficjalne informacje, może w najbliższym czasie będzie można powiedzieć coś więcej. Owszem, jest opcja, że mógłbym jeszcze pograć, jakby trafiło się coś ciekawego, a do Gdańska wrócić za rok. Przez dwa lata praktycznie nie grałem, więc nie sądzę, że ktoś zadzwoni, a już trochę podróżowałem po świecie. Co się kończy, a coś się zaczyna. Jest to smutny dzień, ale jestem gotowy na to, co będzie dalej.

- Cieszę się, że dostałem ofertę, aby zostać w klubie, więc pożegnanie nastąpiło tylko z murawą. Dalej będę na stadionie, będę przychodził na mecze. Najprawdopodobniej będę pracował w akademii. Jeszcze usiądę do rozmów z prezesem Adamem Mandziarą, ale zapewnił, że jest dla mnie miejsce w Lechii - powiedział „Wiśnia”.
(raz / Dziennik Bałtycki) 30 maja 2017, 13:15
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.052