Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

P. Nowak: Mistrzostwo za każdym razem smakuje wyjątkowo

2 czerwca 2017

W niedzielę Lechia stanie przed ogromną szansą wywalczenia mistrzostwa Polski. Trener Piotr Nowak mówi, że drużynę nie trzeba dodatkowo motywować.
- W szatni nie ma „nakręcania się”, nie ma spekulowania, jest tylko koncentracja na pracy. Mamy swój plan na to spotkanie, w którym mamy szansę na sięgnięcie po mistrzostwo Polski. Włożyliśmy w cały sezon zasadniczy i fazę finałową dużo wysiłku i chcemy się za to wszystko móc nagrodzić. A nie ma lepszego uczucia niż to, które towarzyszy zawodnikowi w momencie podnoszenia pucharu za zdobycie mistrzostwa. Za każdym razem to smakuje wyjątkowo, czy to po raz pierwszy, czy dwudziesty. To nigdy się nie nudzi.

– Dlatego nie mam potrzeby dodatkowego motywowania piłkarzy. Każdy z nich już pewnie poukładał sobie to wszystko w głowie, każdy z nich zna najlepiej swoje emocje i moje słowa niewiele tu pomogą. Czasem lepiej jest powiedzieć mniej, niż za dużo.

- Legia to przecież wciąż aktualny mistrz Polski, mający w składzie wielu świetnych doświadczonych piłkarzy, którzy potrafią grać w meczach z dużą presją i o dużą stawkę. My jednak w naszych ostatnich spotkaniach pokazaliśmy, że znaleźliśmy właściwy bilans między piłką nastawioną tylko na ofensywą, a tą skupiającą się na defensywie. I to przyniosło nam dobre wyniki. Postaramy się zachować to także w naszej grze w niedzielę w Warszawie.


Przed wyjazdem do stolicy piłkarze Lechii zewsząd otrzymują wsparcie od swoich kibiców.

- To jest bardzo pozytywne doświadczenie. Takie gesty sympatii to dla nas duże wsparcie. Dzięki temu wiemy, że kibice w nas wierzą i doceniają za to, co do tej pory zrobiliśmy w tym sezonie. Za to wszystko chcemy im podziękować i odpłacić się w najlepszy możliwy sposób.
(raz / lechia.pl) 2 czerwca 2017, 18:22
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.012