Gdańsk: czwartek, 19 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Były piłkarz Lechii może trafić do Legii Warszawa

3 czerwca 2017

"Super Express" poinformował, że Legii Warszawa został zaproponowany Ricardinho. Były skrzydłowy Lechii Gdańsk jest królem strzelców ligi mołdawskiej.
Ricardinho był gwiazdą drużyny Sheriffie Tiraspol, z którą zdobył mistrzostwo i puchar kraju. Sezon zakończył jako król strzelców ligi. W 26 spotkaniach zdobył 15 bramek, a do tego dołożył 15 asyst.

28-letniemu Brazylijczykowi wraz z końcem maja wygasł kontrakt, dlatego jest w trakcie poszukiwania nowego pracodawcy. Według informacji "Super Expressu" został zaproponowany Legii Warszawa.

Brazylijczyk grał już w polskiej ekstraklasie w barwach Lechii Gdańsk. W sezonie 2012/2013 wystąpił w 27 meczach i strzelił 7 goli. Po zakończeniu rozgrywek został sprzedany mołdawskiej drużynie za około 350 tys. euro.
(raz / Sport.pl) 3 czerwca 2017, 14:01
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.046