Gdańsk: czwartek, 19 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Radović: - Lechia to wymagający rywal

3 czerwca 2017

- Lechia to wymagający rywal. Wszyscy mamy świadomość tego meczu i szanujemy przeciwników - mówi przed meczem dla oficjalnej strony piłkarz Legii Miroslav Radović.
Miroslav Radović: - Lechia to wymagający rywal. Wszyscy mamy świadomość tego meczu i szanujemy przeciwników, szczególnie do tych piłkarzy Lechii, którzy kiedyś grali w Legii, a jest ich sporo. Jesteśmy przygotowani do tego spotkania. Naszym atutem jest to, że graliśmy już w tym sezonie mecze o stawkę, nie tylko w LOTTO Ekstraklasie, ale i w europejskich pucharach. Nie wyobrażam sobie innego scenariusza niż wywalczenie tytułu.

Czeka nas ostatni, najważniejszy krok, by zdobyć trofeum. Wszyscy mamy tego świadomość i jesteśmy przygotowani. Myślę, że w niedzielę pokażemy to na boisku.

Miesiąc temu powiedziałem, że jeśli zdobędziemy mistrzostwo, to będzie ono dla mnie wyjątkowe, z wielu względów. Czas na podsumowanie sezonu jeszcze przyjdzie. Na razie chcemy skupić się na meczu z Lechią.

Jeżeli chodzi o Dusana, to bardzo dobry bramkarz. Nie jestem zdziwiony, że broni dobrze. Podejrzewam, że Dusan, Rafał Wolski, "Wawrzyn" i Ariel zrobią wszystko, by pokazać się z jak najlepszej strony. Szanujemy Lechię Gdańsk, ale to jak będzie wyglądało to spotkanie, w największej mierze będzie zależało od nas.
(raz / lechia.gda.pl) 3 czerwca 2017, 15:28
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.066