Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Peszko: Panie z warzywniaka trzymają za Lechię kciuki

4 czerwca 2017

Skrzydłowy Lechii Gdańsk Sławomir Peszko uważa, że jeśli wynik w Białymstoku będzie korzystny to postarają się namieszać z drugiego szeregu.
- Wiadomo, że przed meczem w bardziej komfortowej sytuacji będą piłkarze Legii. Grają u siebie, mają przewagę punktową i są wskazywani jako faworyt spotkania. My jednak chcemy namieszać z drugiego szeregu i, jeśli wynik meczu w Białymstoku będzie dla nas korzystny, wrócić do Gdańska z pucharem za mistrzostwo.

– Serce bije mi już mocniej na myśl o tym spotkaniu, podobnie zresztą jak u pozostałych chłopaków. Im bliżej meczu z Legią, tym częściej mówimy o tym w szatni. Na treningu nie ma żarcików, tylko jest ciężka praca i pełna koncentracja..

- Wiemy, że w tym meczu cały Gdańsk będzie trzymał za nas kciuki. Sam na każdym kroku spotykam się z wyrazami sympatii. Nawet panie z warzywniaka, gdzie robię zakupy, ściskają za Lechię kciuki. To bardzo miłe i już teraz dziękujemy za to wsparcie. Postaramy się za nie odwdzięczyć dobrym wynikiem w Warszawie.
- mówi Peszko dla oficjalnej strony.
(raz / lechia.pl) 4 czerwca 2017, 11:53
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.124