Gdańsk: piątek, 22 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

J. Magiera: Mecz z Lechią to były szachy

4 czerwca 2017

Jacek Magiera, trener Legii, zdobył ze swoją drużyną mistrzostwo Polski.
- Mecz z Lechią to były szachy i nasłuchiwaliśmy wieści z Białegostoku. Ten mecz to było takie sobie spotkanie, ale najważniejszy był wynik. Widocznie opatrzność nad nami czuwała.

– Cały sezon zakończył się tak, jak chcieliśmy. Jestem dumny z całego zespołu i z każdego z zawodników. Kiedy obejmowałem zespół byliśmy w trudnej sytuacji, ale odrobiliśmy straty i przegoniliśmy wszystkich. Robiliśmy wszystko, żeby osiągnąć cel, jakim jest mistrzostwo Polski i udało nam się tego dokonać. Duma, duma i jeszcze raz duma. Tak mogę określić uczucie, jakie towarzyszy mi w tym momencie. Składam gratulacje dla moich piłkarzy i wszystkich moich współpracowników w sztabie szkoleniowym. To dla mnie był szalony i piękny czas, w którym dużo się nauczyłem.
(raz / lechia.pl) 4 czerwca 2017, 21:46
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.113