Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Mandziara: Cel na nowy sezon? Gra w pierwszej piątce

7 czerwca 2017

- Mierzymy siły na zamiary. Ale spróbujemy zająć jak najwyższe miejsce – mówi prezes Lechii Adam Mandziara dla "Przeglądu Sportowego".
Lechia w zakończonym sezonie zajęła 4. miejsce. Najgorsze z możliwych. Biało-Zieloni kolejni raz nie zdobyli medalu, co przy tak silnej kadrze jest rozczarowaniem.

– Cel na nowy sezon? Interesuje nas gra w pierwszej piątce. Jeśli pojawi się perspektywa walki o coś więcej, to na pewno zaatakujemy. Proszę też nie zrozumieć mnie źle: piąte miejsce nie oznacza, że będziemy usatysfakcjonowani. Mierzymy siły na zamiary. Ale spróbujemy zająć jak najwyższe miejsce – mówi prezes gdańszczan dla "Przeglądu Sportowego".

Mandziara odniósł się także do kibiców Lechii, którzy krytycznie odebrali czwarte miejsce i w efekcie brak pucharów. – Jeśli ktoś uważa, że to nasza porażka, to radzę przejrzeć statystyki Lechii w ostatnich 70 latach. Zrobiliśmy jeden z lepszych wyników w historii klubu. Naturalne, że oczekiwania kibiców rosły, ale w końcu teraz walczyliśmy o mistrzostwo, co się nie udawało od 50 lat. Wiem, że po meczu z Legią nasi piłkarze byli rozczarowani. Życie piłkarzy nienawidzi jednak próżni. Jeden sezon się skończył, za chwilę rozpoczyna się drugi – podkreśla w rozmowie z „PS” Mandziara.
(raz / Przegląd Sportowy) 7 czerwca 2017, 18:03
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.065