Gdańsk: czwartek, 26 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Lechia wróciła do treningów. Są nowi zawodnicy

23 czerwca 2017

W piątek 23 czerwca piłkarze Lechii Gdańsk rozpoczęli przygotowania do nowego do sezonu w Ekstraklasie. Tradycyjnie pierwszy etap przygotowań to testy poszczególnych zawodników.
Na piątek zaplanowano testy szybkościowe piłkarzy Biało-Zielonych. Wzięli w nich udział piłkarze z kadry Lechii, którzy zakończyli poprzednie rozgrywki i pozostają w zespole na kolejne, a także nowi gracze (Michał Nalepa, Florian Schikowski, Mateusz Lewandowski, Mateusz Matras) i ci, którzy powracają do gdańskiego klubu z wypożyczeń – Łukasz Budziłek, Damian Podleśny, Aleksandar Kovacević, Daniel Łukasik. Z kolei Adam Chrzanowski z uwagi na późniejsze zakończenie rozgrywek we Włoszech, przebywa jeszcze na urlopie.

W sobotę do zajęć dołączy Ariel Borysiuk i nieobecny w piątek Marco Paixao. W testach nie biorą udziału przechodzący rehabilitację Grzegorz Wojtkowiak, grający w finałowym turnieju Euro U-21 Lukas Haraslin oraz Simeon Sławczew, który stawił się na treningu swojego macierzystego klubu - Sportingu Lizbona, a także piłkarze, którzy opuścili już gdańską drużynę. Z kolei Mario Maloca i Dusan Kuciak trenowali indywidualnie ze względu na drobne urazy.
(raz / lechia.pl) 23 czerwca 2017, 15:41
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.083