Gdańsk: wtorek, 19 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

D. Łukasik: Będę walczył o swoje miejsce w Lechii

24 czerwca 2017

Daniel Łukasik poprzedni sezon spędził na wypożyczeniu w niemieckim SV Sandhausen, występującym w 2. Bundeslidze. Po okresie wypożyczenia środkowy pomocnik wraca do Lechii Gdańsk.
- Mój czas w Lechii przed okresem gry w Sandhausen nie był dla mnie łatwy. Zresztą tak jak dla całej drużyny. Mieliśmy słabe rundy jesienne, po których znajdowaliśmy się tuż nad strefą spadkową i wiosną musieliśmy gonić resztę drużyn. Teraz widać, że Lechia ustabilizowała swoją pozycję w czołówce i gra wygląda dużo lepiej. Jestem gotowy, by podjąć wyzwanie i walczyć o swoje miejsce w Lechii. A jak będzie wyglądała przyszłość, zobaczymy.

- 2. Bundesliga jest bardzo wymagająca. Myślę, że zespoły z czołówki Ekstraklasy by sobie w niej poradziły, ale drużyny z dolnych rejonów tabeli już niekoniecznie. Zawodnicy są tam bardzo dobrze przygotowani pod względem fizycznym, a same drużyny prezentowały bardzo różny styl gry. Jedne grały typowo po "angielsku", bardzo bezpośrednio i nastawiały się na zbieranie drugiej piłki, inne skupiały się na wyprowadzaniu akcji od własne bramki. Często w trakcie meczu piłkarze zmieniali ustawienie i nie trzymali się jednego schematu taktycznego.

– Przez ten czas wiele się nauczyłem i zdobyłem wiele doświadczenia. Liczę, że to będzie teraz procentować.
(raz / lechia.pl) 24 czerwca 2017, 12:36
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.068