Gdańsk: niedziela, 24 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Nalepa: wróciłem do Polski odnosić sukcesy w Lechii

27 czerwca 2017

Po trzech latach gry w lidze węgierskiej Michał Nalepa wraca do Polski i będzie reprezentował barwy Lechii Gdańsk.
- Za mną trzy bardzo udane lata. Na Węgrzech udało mi się zdobyć wszystko co się dało, więc wróciłem do Polski odnosić sukcesy w Lechii. W życiu piłkarza nigdy nic nie wiadomo i mimo, że chciałbym jeszcze kiedyś spróbować swoich sił za granicą, dostałem bardzo fajną ofertę z Lechii. Wiadomo: super klub, super drużyna, super kibice. Zespół z aspiracjami. Dlatego długo się nie wahałem - powiedział nowy zawodnik Lechii.

24-letni zawodnik zdecydował się porównać poziom ligi polskiej do węgierskiej. - W międzyczasie poziom ligi polskiej na pewno poszedł do góry. Jest wyższy niż na Węgrzech, ale nie aż tak bardzo. Przyszedłem tu po to, żeby grać w pierwszym składzie i będę chciał sobie to jak najszybciej wywalczyć - przyznał Nalepa.

Polski gracz przyznał, że będzie dobrze wspominał przygodę w lidze węgierskiej. - Madziarzy lubią Polaków, nie raz tego doświadczyłem, nawet jeżdżąc tam samochodem na polskich „blachach". Miałem dużo czasu, żeby poznać Budapeszt i pozwiedzać to piękne miasto, które ma tyle zabytków. Kuchnię też mają świetną. Natomiast język jest niesłychanie trudny. Rozumiem tylko pojedyncze słowa - skwitował Nalepa.
(raz / Piłka Nożna) 27 czerwca 2017, 07:45
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.053