Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

Łukasz Budziłek odejdzie z Lechii Gdańsk?

27 czerwca 2017

Wszystko wskazuje na to, że Łukasz Budziłek odejdzie z Lechii Gdańsk. Radio Gdańsk podało informacje, że obie strony pracują nad rozwiązaniem umowy.
Budziłek trafił do Lechii z Legii w lutym 2015 roku jako transakcja wiązana połączona ze zmianami barw Arkadiusza Malarz (z Bełchatowa do Legii) oraz Dariusza Treli (z Lechii do Bełchatowa).

W Lechii Budziłek nie spełnił swoich marzeń o regularnych występach w ekstraklasie. W ciągu 1,5 sezonu wystąpił tylko w dziewięciu meczach.

W sezonie 2016/17 występował w I-ligowej Chojniczance Chojnice. Wraz z rozpoczęciem przygotowań do nowego sezonu pojawił się na treningach Lechii, ale trener Nowak nie zabrał Łukasza na obóz do Gniewina. To oznacza, że bramkarz prawdopodobnie ponownie opuści Lechię.

Umowa Budziłka z Lechią wygasa 30 czerwca 2019 roku.
(raz / lechia.gda.pl) 27 czerwca 2017, 17:21
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.124