Gdańsk: środa, 22 listopada 2017
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl

Zwycięstwo z Chojniczanką Chojnice

1 lipca 2017

W pierwszym meczu kontrolnym Lechia Gdańsk wygrała w Gniewinie z pierwszoligową Chojniczanką Chojnice 3:2 (1:0).
Bramki dla biało-zielonych strzelili Grzegorz Kuświk i nowi zawodnicy Florian Schikowski oraz Mateusz Lewandowski. Rywale prowadzeni przez wychowanka Lechii Krzysztofa Bredego zdobywali gole po samobójczym trafieniu Mario Malocy i Tomasza Mikołajczaka.

W drużynie z Chojnic zagrali byli zawodnicy Lechii Andrzej Rybski, Wojciech Zyska i Jakub Biskup. Kolejny sparing podopieczni Piotra Nowaka zagrają 4 lipca z beniaminkiem Ekstraklasy Sandecją Nowy Sącz.

Lechia Gdańsk 3-2 Chojniczanka Chojnice
G. Kuświk 20', F. Schikowski 72', M. Lewandowski 76' - M. Maloča 55' (s), T. Mikołajczak 61'

Lechia(I połowa): Dušan Kuciak - Mario Maloča, Michał Nalepa, Rafał Janicki - Karol Fila, Miloš Krasić, Mateusz Matras, Jakub Wawrzyniak - Flávio Paixão, Marco Paixão, Grzegorz Kuświk.

Lechia (II połowa): Damian Podleśny - Rafał Janicki, Michał Nalepa, Mario Maloča (60' Milen Gamakow) - Paweł Stolarski, Aleksandar Kovačević, Florian Schikowski, Mateusz Lewandowski - Michał Mak, Marco Paixão (60 Flávio Paixão), Sebastian Mila.

Chojniczanka Chojnice: Grzegorz Wnuk - Wojciech Lisowski (46' Bartosz Skowron), Michał Czekaj, Piotr Kieruzel, Przemysław Pietruszka - Jacek Podgórski (75' Marcin Trojanowski), Oskar Paprzycki (46' Wojciech Zyska), Paweł Zawistowski (46' Rafał Grzelak), Andrzej Rybski (65' Oskar Paprzycki; 86' Arkadiusz Widelski), Jakub Biskup (46' Zając) - Tomasz Mikołajczak (76' Mateusz Borowski).
(raz / 90minut.pl) 1 lipca 2017, 20:57

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.