Gdańsk: poniedziałek, 23 kwietnia 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

G. Kuświk: Odpowiada mi gra z trójką napastników

1 lipca 2017

- Sparing z Chojniczanką potraktowaliśmy bardzo serio. To weryfikacja tego, co do tej pory ćwiczyliśmy podczas treningów na obozie w Gniewinie- powiedział dla lechia.pl napastnik Grzegorz Kuświk.
-Myślę, że wypadliśmy nieźle, czego efektem zwycięstwo, odniesione w trudnych warunkach. Choć na boisku było bardzo grząsko to nam udało się pokazać kilka ciekawych akcji.

Po jednej z takich akcji zawodnik biało-zielonych dał prowadzenie swojej drużynie - Dostałem bardzo dobre podanie od Rafała Janickiego i wykorzystałem tę sytuację. Mam nadzieję, że to dla mnie dobry prognostyk przed meczami ligowymi - nie ukrywa Kuświk.

Przeciwko Chojniczance gdańszczanie zagrali w nowym ustawieniu taktycznym z trójką Kuświk, Flavio oraz Maro Paixao w ataku.

- Mi odpowiada gra z trójką napastników. Dzięki temu obrońcy rywala muszą koncentrować się na większej liczbie przeciwników, co daje więcej miejsca do stworzenia sobie sytuacji. Czy w takim ustawieniu grać będziemy również w lidze? W poprzednich sezonach pokazaliśmy, że potrafimy grać według różnych schematów taktycznych i zmieniać je w trakcie spotkania. Myślę, że ta nowa taktyka będzie jedną z wielu, jakie będziemy stosować w nowych rozgrywkach - zakończył Kuświk.
(pd / lechia.pl) 1 lipca 2017, 21:37
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.098