Gdańsk: środa, 20 czerwca 2018
Lechia Gdańsk - serwis lechia.gda.pl
AKTUALNOŚCI
Podstrony:

M. Gamakow: Cieszę się, że jestem w Lechii

3 lipca 2017

- Zdaję sobie sprawę, że będzie mi trudno wywalczyć miejsce w składzie Lechii. Konkurencja jest bardzo mocna, ale nie zamierzam odpuszczać. Zobaczymy, co przyniesie czas - przyznał dla lechia.pl Milen Gamakow.
Bułgar wraca do Gdańska po okresie spędzonym w Ruchu Chorzów. - Minione miesiące nie były dla mnie udane. W drużynie Ruchu grałem bardzo mało, do tego przytrafiła mi się kontuzja, która wyłączyła mnie na dłuższy czas z treningów. Poza tym spadliśmy z ligi, więc ciężko mi znaleźć jakieś pozytywy.

- Dlatego cieszę się, że znów jestem w Lechii. Tu mam świetnych kolegów, w towarzystwie których czuję się naprawdę świetnie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko trenować i przygotowywać się do nowych rozgrywek. Szkoda, że w minionym sezonie Lechii nie udało się zakwalifikować do europejskich pucharów. Mocno trzymałem kciuki za chłopaków, ale niestety trochę do tego celu jednak zabrakło. Wierzę, że nowy sezon zakończy się dla Lechii pozytywnie - dodaje Milen.

Gamakow wkrótce zostanie ojcem. - Moja narzeczona jest w siódmym miesiącu ciąży i niedługo urodzi się nam córeczka. Jestem bardzo podekscytowany na myśl, że będę tatą, co daje mi dodatkową motywację do treningów - nie ukrywa na koniec pomocnik biało-zielonych.
(pd / lechia.pl) 3 lipca 2017, 20:16
Weź udział w nowej, ekscytującej rywalizacji i powalcz o miano najlepszego Betona. Typuj na okrągło i wygrywaj nagrody!

Liga BetONów
Główny punkt programu nowej lechia.gda.pl: inernetowy tygodnik. Co wtorek artykuły na temat Lechii, publicystyka, informacje, galerie zdjęć i inne. Zapraszamy.

Ostatni numer
Wyraź swoją opinię na dany temat, podziel się uwagami z innymi kibicami Lechii. Nawet bez logowania możesz czytać forum bez ograniczeń.

Forum dyskusyjne
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.047